Подія трапилася на туристичній базі у Львівській області неподалік від села Хоросно. Дівчинку врятували медики лікарні Святого Миколая.
Також слід звернути увагу на те, що чоловік жив півроку з підвищеною температурою через ураження мозку після укусу кліща.
Дитину укусила змія.
Повідомляють, що дівчинка має ім'я Аліса і так як вона не боїться плазунів, адже у неї вдома живуть два екзотичних улюбленці - маїсовий полоз та молочна змія, під час відпочинку вона, побачивши плазуна, вирішила з ним погратися.
Дитина зачепила одного біля озера, але він вирвався і вкусив її за великий палець лівої руки. Дівчинка відразу відчула біль, а місце укусу посиніло, повідомила пресслужба лікарні.
Батьки сфотографували змію і відвезли доньку до лікарні. Алісу вкусила змія.
Час у відділенні реанімації
Щоб очистити кров дитини від отрути, фахівці відділення анестезіології та інтенсивної терапії вжили заходів проти шоку та провели інфузійну терапію.
8-річну Алісу укусила небезпечна гадюка / Фото Першого медичного об'єднання Львова.
Під час постійних крапельниць кожні 4 години дівчинці брали кров на аналіз та вимірювали температуру, щоб відстежувати будь-які зміни в організмі. Аліса провела добу в реанімації під уважним медичним наглядом, – повідомили у лікарні.
Алісу вже виписали з лікарні. Укус не залишив жодних наслідків для здоров'я дитини завдяки тільки тому, що її вчасно доставили до лікарні і надали кваліфіковану допомогу.